Przedsezonowe mecze Jastrzębskiego Węgla – zapisy

Opublikowany przez sierpień 20, 2018 13:51

Rozmiar czcionki : A- A A+

Kolejny sezon siatkarskiej PlusLigi zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że już wkrótce kibice będą mogli ponownie zobaczyć swoich ulubieńców i wesprzeć ich w kilku meczach rozegranych w ramach przygotowań do rozgrywek.

Pierwsza taka okazja nadarzy się już 14 września 2018 (piątek) o godz. 18.00 – w Hali MOSiR w Łaziskach Górnych zostanie rozegrany sparing pomiędzy Jastrzębskim Węglem a GKS-em Katowice. Klub Kibica Siatkówki Jastrzębie otrzymał pulę wejściówek na to spotkanie, w związku z tym osoby chcące wziąć udział proszone są o zgłoszenie się u Sekretarza Stowarzyszenia pod numerem telefonu 797-551-187. Liczba otrzymanych biletów jest ograniczona, dlatego osoby, dla których ich zabraknie, mogą odebrać wejściówki w sekretariacie MOSiR w Łaziskach Górnych (ul. Ogrodowa 50) w godzinach 8.00-15.00, o ile będą jeszcze dostępne. Dojazd na mecz w dniu 14 września każdy organizuje sobie we własnym zakresie.

Jastrzębski Węgiel weźmie również udział w dwóch turniejach:

– 22-23 września 2018 w Legnicy, gdzie wystąpią również Cuprum Lubin, GKS Katowice i MKS Będzin,

oraz

– 6-7 października 2018 w Wieluniu w turnieju Giganci Siatkówki, w którym oprócz zawodników JW zobaczyć będzie można siatkarzy PGE Skry Bełchatów, a także dwie niemieckie ekipy: Berlin Recycling Volleys oraz VfB Friedrishshafen.

Osoby, które byłyby zainteresowane dwudniowymi wyjazdami na wymienione wyżej turnieje, również proszone są o zgłoszenie się u Sekretarza Stowarzyszenia pod numerem telefonu 797-551-187. Decyzja, czy pojedziemy zależna będzie od ilości chętnych.