Pomóżmy Maćkowi!

Opublikowany przez październik 19, 2018 10:57

Rozmiar czcionki : A- A A+

W niedzielę, 21 października 2018, przed meczem 3. kolejki PlusLigi pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Stocznią Szczecin, w pobliżu kas biletowych Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się zbiórka pieniędzy przeprowadzona przez Fundację Ogniwo z Jastrzębia-Zdroju.

Celem zbiórki będzie pomoc dla Maćka Skowronka – wielkiego fana jastrzębskich siatkarzy, który pomimo swojej niepełnosprawności często dopinguje drużynę wraz z Klubem Kibica Siatkówki Jastrzębie i z werwą macha zielono-czarno-żółtą flagą.

Maciej urodził się w 1998 roku z dziecięcym porażeniem mózgowym. Ponadto choruje na epilepsję i występują u niego niekontrolowane odruchy. Pomimo choroby Maciek jest bardzo radosnym, towarzyskim i skromnym chłopakiem. Należy również do drużyny harcerskiej.

Oprócz zbiórki przed meczem, na portalu Allegro odbędą się licytacje różnych przedmiotów. KKS Jastrzębie na ten cel przekazał 2 koszulki z podpisami siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. Pierwsza z aukcji już się rozpoczęła. Pod poniższym linkiem stopniowo będą dodawane inne rzeczy, o które możecie zawalczyć, wspierając jednocześnie szczytny cel:

LINK DO LICYTACJI

Wszystkie zebrane środki umożliwią podopiecznemu Fundacji Ogniwo udział w turnusie rehabilitacyjnym w komorze hiperbarycznej.

Wspólnie możemy pomóc Maćkowi!!!