Zaproszenie na wyjazd do Gdańska/Sopotu

Opublikowany przez styczeń 24, 2019 10:42

Rozmiar czcionki : A- A A+

Drodzy Kibice niezrzeszeni w Klubie Kibica!

Serdecznie zapraszamy Was do wspólnego uczestnictwa w wyjeździe na mecz 20. kolejki PlusLigi pomiędzy Treflem Gdańsk a Jastrzębskim Węglem.

Jeśli chcecie spędzić weekend w Sopocie, zobaczyć siatkarskie zmagania obu drużyn w Ergo Arenie i zobaczyć jak wyglądają wyjazdy Klubu Kibica, macie okazję!

Wyjazd będzie dwudniowy. W sobotę 16 lutego 2019 w godzinach porannych wyruszymy w podróż. Na miejsce dotrzemy po południu. Po zameldowaniu się w hotelu, każdy będzie mógł spędzić czas według własnego uznania. Nocleg mamy zamówiony w Sopocie, bardzo blisko morza, niedaleko Ergo Areny. Pokoje będą dwu-, trzy- i czteroosobowe z łazienkami.

Mecz odbędzie się w niedzielę 17 lutego 2018, jednak jego godzina nie jest jeszcze znana. Wobec tego, od śniadania aż do meczu, także będziecie mogli pozwiedzać okolicę. Bezpośrednio po zakończeniu siatkarskiego pojedynku wyruszymy w drogę powrotną.

Koszt uczestnictwa dla osób spoza Klubu Kibica wynosi 250 zł. Cena obejmuje przejazd, nocleg ze śniadaniem oraz bilet wstępu na mecz. Przed wyjazdem należy uiścić zaliczkę w wysokości 150 zł (przelewem lub osobiście).

Jeśli jesteście zainteresowani, dzwońcie: 601-085-625.

Serdecznie zachęcamy!