Puchar Plaża Open 2019 trafił w nasze ręce!!!

Opublikowany przez Lipiec 21, 2019 13:56

Rozmiar czcionki : A- A A+

Oczekując na rozpoczęcie kolejnego sezonu PlusLigi, członkowie Klubu Kibica Siatkówki Jastrzębie wcale nie odpoczywają od siatkówki. Każda okazja do promowania tego sportu jest przez nas przyjmowana z wielkim entuzjazmem.

Korzystając z zaproszenia Organizatorów, w sobotę 20 lipca 2019 kilkunastoosobowa grupa kibiców wzięła udział w imprezie Plaża Open 2019, w ramach której rozegrany został mecz siatkówki plażowej pomiędzy Kubem Kibica Siatkówki Jastrzębie a Klubem Kibica ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Zanim jednak przyszła pora na dobrą zabawę na boisku i trybunach, już o godzinie 12:00 spotkaliśmy się przed wejściem na Kąpielisko Ruda w Rybniku, gdzie odbywały się zawody. Pogoda sprzyjała aktywnemu wypoczynkowi, toteż od razu każdy znalazł sobie zajęcie. Podczas, gdy jedni trenowali przed meczem:

inni relaksowali się w basenie lub wylegiwali się w promieniach słońca.

Na terenie imprezy można było spotkać zawodników Jastrzębskiego Węgla: Pawła Ruska, Jakuba Buckiego oraz Raphaela Margarido.

Po godzinie 16:00 wszyscy udaliśmy się na trybuny i przez chwilę obserwowaliśmy zmagania profesjonalistów. Wreszcie przyszła pora na nasz mecz. Klub Kibica ZAKSY wystąpił razem ze swoimi siatkarzami: Krzysztofem Rejno i Kamilem Semeniukiem. Ich selekcjonerem był kabareciarz Bartosz Gajda. Drużyna Klubu Kibica Siatkówki Jastrzębie wystąpiła pod wodzą Bartosza Demczuka z Kabaretu Młodych Panów.

Całe spotkanie rozgrywane było w atmosferze dobrej zabawy. Czasami na boisku pojawiały się jednocześnie dwie piłki, potem grano w kolory. Po dwóch setach fenomenalnej gry obu zespołów był remis 1:1. W dogrywce wzięli udział „trenerzy”, których lepszy okazał się Bartosz Demczuk i to dzięki niemu puchar trafił w nasze ręce.

Po zakończeniu tego niezwykłego meczu wykonano pamiątkowe fotografie ze zdobytym trofeum i kibicami ZAKSY.

Organizatorom Plaża Open serdecznie dziękujemy za zaproszenie i świetną zabawę, a naszym zawodnikom, których forma była lekko wakacyjna, gratulujemy występu.