Kępno – plan wyjazdu

Opublikowany przez Październik 1, 2019 10:15

Rozmiar czcionki : A- A A+

W dniach 12-13 października 2019 w Kępnie odbędzie się X Międzynarodowy Turniej Charytatywny Giganci Siatkówki.

Tegoroczna edycja turnieju charakteryzować się będzie polsko-włoskimi pojedynkami. O zwycięstwo w Kępnie powalczą: Jastrzębski Węgiel, PGE Skra Bełchatów oraz dwie drużyny z Włoch: Gas Sales Piacenza Volley i Power Volley Milano.

Wyjazd spod Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju w dniu 12 października 2018 (sobota) o godz. 9:30. Trasa przejazdu pozostaje bez zmian. Po drodze zatrzymamy się gdzieś na obiad. O godzinie 14:45 rozpocznie się mecz Jastrzębski Węgiel – Power Volley Milano, a o 17:30 – PGE Skra Bełchatów – Gas Sales Piacenza Volley.

Przed udaniem się do miejsca, w którym mamy zarezerwowane pokoje, postaramy się zjeść gdzieś kolację, bo w cenie noclegu mamy zapewnione jedynie śniadanie w niedzielę.

Harmonogram niedzielnych spotkań przedstawia się następująco:

godz. 14:45 – Jastrzębski Węgiel – Gas Sales Piacenza Volley,
godz. 17:30 – PGE Skra Bełchatów – Power Volley Milano.

Po zakończeniu turnieju powrót do Jastrzębia.

Więcej informacji udziela Sekretarz Zarządu pod numerem telefonu 797-551-187. 

W związku z tym, że w dniu 13 października 2019 odbywać się będą wybory do Sejmu i Senatu, a my najprawdopodobniej nie zdążymy wrócić do domu przed zamknięciem lokali wyborczych w miejscu naszego zameldowania, udział w głosowaniu będzie można wziąć np. na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania. Posiadając takie zaświadczenie będziemy mogli zagłosować w dowolnym lokalu wyborczym w kraju. Więcej informacji na temat tego, jak uzyskać zaświadczenie o prawie do głosowania znajdziecie w spocie Państwowej Komisji Wyborczej: Jak uzyskać zaświadczenie o prawie do głosowania?