Warszawianie zagrali z większą werwą

Opublikowany przez Styczeń 27, 2020 20:53

Rozmiar czcionki : A- A A+

Kilka dni po zwycięstwie nad ZAKSĄ, Klub Kibica Siatkówki Jastrzębie wyruszył zobaczyć kolejny mecz wyjazdowy swojej drużyny. W niedzielę, 26 stycznia 2020 o godz. 8:00 zebraliśmy się przed Halą Widowiskowo-Sportową w Jastrzębiu-Zdroju i rozpoczęliśmy podróż do stolicy.

Na trasie nie napotkaliśmy żadnych przeszkód, szybko pokonywaliśmy kolejne kilometry dzielące nas od Warszawy. Przed południem zatrzymaliśmy się na posiłek, ale spotkała nas tam przykra niespodzianka, bowiem obiady w zajeździe wydawano dopiero od 12:00. W związku z tym postanowiliśmy pojechać gdzieś indziej. Tam już bez problemu zaspokoiliśmy głód i szybko mogliśmy udać się w dalszą podróż.

Na parking przy Hali Torwar dotarliśmy przed 14:00. Po otrzymaniu biletów i przejściu kontroli na wejściu, udaliśmy się na sektor i przygotowaliśmy sprzęt. Od miejscowych kibiców otrzymaliśmy w prezencie parę zgrzewek wody mineralnej, którą popijaliśmy podczas kibicowania. W dopingu po raz kolejny pomagali nam kibice Trefla Gdańsk, którym serdecznie dziękujemy za obecność.

Mecz 17. kolejki PlusLigi pomiędzy Vervą Warszawa Orlen Paliwa a Jastrzębskim Węglem zaplanowany była na godzinę 14:45. Niestety, nasz pobyt w stolicy okazał się bardzo krótki: obejrzeliśmy zaledwie trzy sety, po których ze zwycięstwa cieszyli się podopieczni Andrei Anastasiego. Jedynie w drugiej partii walka toczyła się do samego końca, lecz ostatecznie nie udało się Pomarańczowym ugrać ani jednego seta.

Po zakończeniu spotkania siatkarze przybili nam po piątce, a my spakowaliśmy sprzęt i wyruszyliśmy w drogę do Jastrzębia, gdzie dotarliśmy tuż po 22:00.

VERVA Warszawa Orlen Paliwa – Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:21, 26:24, 25:22)