Wyjazd do Maaseik

Opublikowany przez Luty 13, 2020 09:34

Rozmiar czcionki : A- A A+

W 6. kolejce Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel zmierzy się na wyjeździe z VC Greenyard Maaseik. Mecz odbędzie się 19 lutego 2020 (środa) o godz. 20:30.

Sprzed jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej wyruszymy we wtorek 18 lutego o godzinie 20:00. Przejazd autokaru przez Jastrzębie trasą jak na mecze ligowe. Do Maaseik dotrzemy w środę wczesnym popołudniem. Czas pozostały do meczu będzie można spędzić na zwiedzaniu miasta lub odpoczynku w hotelowym pokoju. Pokoje będą w większości dwuosobowe.

Do Polski wyruszymy w czwartek po śniadaniu.

Koszt wyjazdu dla członków KKS Jastrzębie to 250 zł. Cena zawiera przejazd, bilet na mecz i nocleg ze śniadaniem. Koszt wyjazdu dla pozostałych osób to 300 zł. W autokarze zbierana będzie kwota pomniejszona o wpłaconą zaliczkę.

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dowodu osobistego lub paszportu! Na wszelki wypadek warto mieć ze sobą również Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Jest to dokument uprawniający do bezpłatnego skorzystania z podstawowej opieki medycznej podczas pobytu za granicą. Wydanie karty EKUZ jest darmowe, najczęściej następuje w przeciągu kilkunastu minut od osobistego złożenia wniosku, np. w delegaturze NFZ w Rybniku.