Prezentacja zespołu BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI

Opublikowany przez sierpień 3, 2020 13:33

Rozmiar czcionki : A- A A+

Aktualizacja z 13.08.2020:

W związku z wprowadzeniem w Jastrzębiu-Zdroju tzw. „czerwonej strefy”, prezentacja zespołu wraz z meczem otwarcia sezonu ODBĘDĄ SIĘ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI.

Na kanale YouTube Jastrzębskiego Węgla przeprowadzona zostanie transmisja na żywo z tego wydarzenia.


Prezentacja drużyny połączona z meczem otwarcia sezonu odbędzie się 14 sierpnia 2020 o godzinie 17:00. Rywalem Jastrzębskiego Węgla będzie  beniaminek PlusLigi Stal Nysa.

W związku z tym, że liczba miejsc dla kibiców na hali została ograniczona, wejściówki otrzymają JEDYNIE ci członkowie Klubu Kibica Siatkówki Jastrzębie, którzy do dnia 10 sierpnia 2020 (poniedziałek) do godziny 10:00 wyrażą chęć uczestnictwa w prezentacji poprzez wysłanie sms-a do Prezesa Zarządu (tel. 601-085-625). Po upływie powyższego terminu zgłoszenia nie będą już przyjmowane, a my dostaniemy tylko tyle wejściówek ile osób na liście. Prosimy o zrozumienie tych uwarunkowań i niedopuszczenie do sytuacji, że ktoś się nie zgłosi, a później będzie miał pretensje, że nie dostał wejściówki.

Prezentacja i mecz otwarcia odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Będzie to wiązało się z: obowiązkiem zakrywania ust i nosa maseczką, zajmowania określonych miejsc na widowni. Punkt gastronomiczny na antresoli, jak również automaty z napojami i przekąskami w hali będą nieczynne.