Nie będzie wyjazdu do Zawiercia

Opublikowany przez wrzesień 9, 2020 13:25

Rozmiar czcionki : A- A A+

W odpowiedzi na liczne zapytania Członków Stowarzyszenia, Zarząd Klubu Kibica Siatkówki Jastrzębie z przykrością informuje, że wyjazd na mecz pierwszej kolejki PlusLigi pomiędzy Aluronem CMC Wartą Zawiercie a Jastrzębskim Węglem nie będzie organizowany.

Powyższe wynika m. in. z rekomendacji władz PlusLigi, aby kluby nie prowadziły wymian grup kibicowskich, w związku z czym nie mamy zapewnionego sektora w zawierciańskiej hali.

Co do zakupu biletów, to biorąc pod uwagę pojemność hali i obostrzenia ograniczające dostępność miejsc oraz pierwszeństwo w nabyciu wejściówek dla kibiców Warty posiadających ubiegłoroczny karnet, zdobycie biletów jest praktycznie niemożliwe.

Zarząd Klubu Kibica podjął wszelkie możliwe działania, przeprowadził liczne rozmowy, jednak ostateczne decyzje należały do władz Klubów Sportowych.

To, czy inne wyjazdy dojdą do skutku, zależne będzie od pojemności hali i woli organizatorów meczów. Jeżeli tylko będziemy mogli udać się na mecz wyjazdowy, na stronie internetowej Klubu Kibica i Facebooku ukażą się komunikaty.