Wyjazd do Zawiercia – jednak pojedziemy!

Opublikowany przez wrzesień 12, 2020 19:03

Rozmiar czcionki : A- A A+

Zarząd Klubu Kibica Siatkówki Jastrzębie zdołał zakupić bilety na mecz pierwszej kolejki PlusLigi pomiędzy Aluronem CMC Wartą Zawiercie a Jastrzębskim Węglem i dlatego jednak zorganizuje wyjazd kibiców na to spotkanie! Zapisy przyjmuje Sekretarz Zarządu pod numerem tel. 692 648 039 do godziny 14:00 w dniu 13 września 2020.

Niestety nie wszystkie bilety mamy w jednym sektorze, dlatego będziemy zajmować miejsca w różnych częściach zawierciańskiej hali. 

Mecz odbędzie się 13 września 2020 (niedziela) o godz. 20:30. Wyjazd sprzed Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju o godzinie 18:00. Koszt wyjazdu dla członków KKS Jastrzębie to 40 zł (przejazd + bilet).

Podczas meczu będzie obowiązywał szereg zasad bezpieczeństwa związanych z trwającą pandemią:

– Przy wejściu na teren hali każda osoba będzie miała mierzoną temperaturę, a w przypadku przekroczenia dopuszczalnej normy 37,7°C nie zostanie wpuszczona.

– Po wejściu należy niezwłocznie zająć przypisane na bilecie miejsce siedzące, a do tego momentu bezwzględnie zasłaniać nos i usta (obowiązek ten dotyczy także późniejszego przemieszczania się po hali, które należy ograniczyć do niezbędnego minimum).

– Na terenie obiektu zostaną rozmieszczone dozowniki z płynem dezynfekującym.

– Po zakończeniu spotkania należy niezwłocznie opuścić teren hali zgodnie z poleceniami służb informacyjnych.