Informacje organizacyjne przed pierwszym meczem domowym

Opublikowany przez wrzesień 14, 2020 12:51

Rozmiar czcionki : A- A A+

Zarząd Klubu Kibica Siatkówki Jastrzębie informuje, że wydawanie wejściówek Członkom Klubu Kibica rozpocznie się przed meczem w sobotę 19 września 2020 o godzinie 13:45.

Ponadto przypominamy, że warunkiem otrzymania wejściówki jest wpłata najpóźniej w dniu jej odbioru przynajmniej I raty składki członkowskiej. II ratę należy uiścić do końca października 2020.

Osoby wpłacające składki na rachunek bankowy Stowarzyszenia proszone są o podawanie w tytule sformułowania: „składka członkowska sezon 2020/2021” oraz jeśli płatność następuje w ratach – numer raty. Jeśli przelew dotyczy kilku osób należy również wymienić ich imiona i nazwiska.

Wysokość składki rocznej pozostaje taka sama jak w poprzednim sezonie. Więcej informacji udzielają Członkowie Zarządu.


W tym sezonie przydzielono nam miejsca w sektorze A1, na który wchodzimy od góry. Obie części sektora są zarezerwowane dla nas, dlatego po przyjściu zajmujemy co drugie miejsce w dowolnej jego części. W miarę możliwości, gdy inne miejsca będą jeszcze wolne, prosimy nie zajmować 2-3 górnych rzędów, żebyśmy kiedy będziemy stać nie zasłaniali miejsc kibicom z sektora A2. 

Rodziców przychodzących na mecze z dziećmi prosimy o dopilnowanie, by nie biegały po sektorze, tylko cały czas zajmowały swoje miejsce. Należy ograniczać przemieszczanie się po hali do niezbędnego minimum.

Wszystkie osoby poruszające się po hali zobowiązane do zakrywania nosa i ust maseczkami do czasu zajęcia swojego miejsca. 

Ze względów sanitarnych nie będzie dużej sektorówki, przybijania piątek z zawodnikami i robienia sobie z nimi zdjęć. Po zakończeniu spotkania należy niezwłocznie opuścić teren hali.

Na hali nieczynne będą automaty z napojami i punkty gastronomiczne.


Członkowie Klubu Kibica Siatkówki Jastrzębie, którzy nie posiadają jeszcze bluz, proszeni są o zapoznanie się z poniższą tabelą i wskazanie właściwego rozmiaru bluzy Prezesowi Zarządu. Warto się również zmierzyć, bo na niektórych bluzy były za duże.