Galeria

SEZON 2019/2020

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze 27.06.2020
« 1 z 2 »

Katowice 08.03.2020
« 1 z 20 »

JW – Asseco Resovia Rzeszów 29.02.2020
« 1 z 18 »

Bełchatów 25.02.2020
« 1 z 20 »

 

JW – Cerrad Enea Czarni Radom 22.02.2020
« 1 z 19 »

Maaseik (LM) 18-20.02.2020
« 1 z 22 »

Zawiercie 16.02.2020
« 1 z 18 »

JW – Zenit Kazań 12.02.2020 (LM)
« 1 z 19 »

JW – Trefl Gdańsk 08.02.2020
« 1 z 22 »

Lubin 05.02.2020
« 1 z 19 »

Suwałki 01-02.02.2020
« 1 z 26 »

Warszawa 26.01.2020
« 1 z 18 »

Kędzierzyn-Koźle 22.01.2020
« 1 z 10 »

Puchar Polski: JW – Trefl Gdańsk 15.01.2020
« 1 z 13 »

Gdańsk 21-22.12.2019
« 1 z 21 »

JW – VC Greenyard Maaseik (LM) 19.12.2019
« 1 z 21 »

JW – GKS Katowice 14.12.2019
« 1 z 25 »

JW – Halkbank Ankara (LM) 11.12.2019
« 1 z 16 »

Rzeszów 06.12.2019
« 1 z 16 »

Szlachetna Paczka 2019
« 1 z 20 »

JW – PGE Skra Bełchatów 30.11.2019
« 1 z 20 »

Radom 27.11.2019
« 1 z 18 »

JW – Aluron Virtu CMC Zawiercie 22.11.2019
« 1 z 18 »

JW – BKS Visła Bydgoszcz 19.11.2019
« 1 z 21 »

JW – Ślepsk Malow Suwałki 15.11.2019
« 1 z 20 »

JW – Indykpol AZS Olsztyn 12.11.2019
« 1 z 16 »

JW – Projekt Warszawa 09.11.2019
« 1 z 21 »

Będzin (Sosnowiec) 06.11.2019
« 1 z 23 »

JW – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 03.11.2019
« 1 z 21 »

JW – Cuprum Lubin 30.10.2019
« 1 z 17 »

Bydgoszcz 26.10.2019
« 2 z 23 »

Swarzędz 19-20.10.2019
« 1 z 34 »

Kępno 12-13.10.2019
« 1 z 40 »

Prezentacja drużyny 11.10.2019
« 1 z 28 »

Sparing z MKS Będzin 17.09.2019
« 1 z 10 »

Trening siatkarzy 23.08.2019
« 1 z 3 »

SEZON 2018/2019

Plaża Open 20.07.2019
« 1 z 13 »

Zakończenie sezonu 01.06.2019
« 1 z 15 »

JW – Aluron Virtu Warta Zawiercie (3. mecz o brąz) 04.05.2019
« 1 z 39 »

Zawiercie (2. mecz o brąz) 01.05.2019
« 1 z 22 »

JW – Aluron Virtu Warta Zawiercie (1. mecz o brąz) 27.04.2019
« 1 z 22 »

Warszawa (play off) 24.04.2019
« 1 z 13 »

JW – ONICO Warszawa (play off) 19.04.2019
« 1 z 20 »

Warszawa (play off) 16.04.2019
« 1 z 26 »

Bełchatów (play off) 30.03.2019
« 1 z 25 »

JW – PGE Skra Bełchatów (play off) 27.03.2019
« 1 z 29 »

Katowice 19.03.2019
« 1 z 35 »

Warszawa 17.03.2019
« 1 z 27 »

JW – Cuprum Lubin 07.03.2019
« 1 z 20 »

Rzeszów 02.03.2019
« 1 z 25 »

Bydgoszcz 25.02.2019
« 1 z 3 »

JW – Indykpol AZS Olsztyn 20.02.2019
« 1 z 32 »

Gdańsk/Sopot 16-17.02.2019
« 1 z 25 »

JW – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 09.02.2019
« 1 z 19 »

Bełchatów 06.02.2019
« 1 z 15 »

JW – MKS Będzin 03.02.2019
« 1 z 23 »

Puchar Polski: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – JW 27.01.2019
« 1 z 19 »

Puchar Polski: ONICO Warszawa – JW 26.01.2019
« 1 z 20 »

Puchar Polski: Bielsko-Biała 23.01.2019
« 1 z 12 »

JW – Aluron Virtu Warta Zawiercie 14.01.2019
« 1 z 23 »

X Legendarny Kosmiczny Mecz 12.01.2019
« 2 z 26 »

VI Memoriał Leszka Opałacza – Niemodlin 05.01.2019
« 1 z 10 »

JW – Cerrad Czarni Radom 29.12.2018
« 1 z 19 »

JW – GKS Katowice 22.12.2018
« 1 z 15 »

JW – Onico Warszawa 16.12.2018
« 1 z 19 »

Lubin 12.12.2018