O nas

Klub Kibica Siatkówki Jastrzębie powstał w 2018 roku, jednak wielu spośród członków Stowarzyszenia z ruchem kibicowskim związana była przez wiele lat, należąc m. in. do Stowarzyszenia Społecznego Klub Kibica KS Jastrzębie – Borynia, czy też do grupy zrzeszonej pod roboczą nazwą Koło Sympatyków Jastrzębskiego Węgla, która działała w czasie przed powstaniem Klubu Kibica Siatkówki Jastrzębie.

Zebranie założycielskie Stowarzyszenia pn. Klub Kibica Siatkówki Jastrzębie odbyło się w dniu 9 stycznia 2018 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Jastrzębiu – Zdroju. W czasie zebrania uchwalono statut i dokonano wyboru członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej.

W dniu 15 maja 2018 dokonano wpisu Stowarzyszenia do Krajowego Rejestru Sądowego, nadając mu numer KRS: 0000731412.

W związku z tym, to właśnie członkowie Klubu Kibica Siatkówki Jastrzębie, na mocy porozumienia zawartego z Klubem Sportowym Jastrzębski Węgiel, będą od sezonu 2018/2019 PlusLigi dopingować i wspierać zespół Jastrzębskiego Węgla, zarówno podczas meczów rozgrywanych w jastrzębskiej Hali Widowiskowo – Sportowej, jak również w halach w całej Polsce, a w przypadku udziału drużyny w europejskich pucharach, także poza granicami kraju.

Gorąco zapraszamy do przystąpienia w szeregi Klubu Kibica Siatkówki Jastrzębie i wspólnego kibicowania!

Więcej informacji o działalności Stowarzyszenia można uzyskać u członków Zarządu.

Dane kontaktowe dostępne są TUTAJ.